O nas

Motorboats & Yachting Centre Astex jest wyłącznym importerem i dystrybutorem łodzi i jachtów motorowych Regal oraz Formula w Polsce.

Jesteśmy jedną z największych i najstarszych firm zajmujących się sprzedażą oraz serwisem łodzi i jachtów motorowych w naszym kraju, mogąca pochwalić się wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. W naszej ofercie znajdują się jednostki o wyszukanym stylu i najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane m.in. przez organizację J.D. Power and Associates, badającej poziom zadowolenia klientów, czy również przez amerykańskie Narodowe Stowarzyszenie Przemysłu Jachtowego (NMMA). Oferowane przez Motorboats & Yachting Centre Astex jednostki doceniają również polscy eksperci, którzy nagrodzili je wieloma tytułami, w tym m.in. prestiżowym „Jacht Roku w Polsce - Polish Yacht of the Year”.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu mieszczącego się w podwarszawskiej Zielonce przy ul. Kolejowej 58, w którym na żywo można obejrzeć wiele modeli łodzi i jachtów motorowych.